تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد های 167 متری فول امکانات/ویودریا

فروش واحد های 167 متری فول امکانات/ویودریا

1 هفته پیش در معلم

متراژ
167
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
درود و عرض ادب.
_________________
♦️کدملک : 4664

⚜فروش واحدهای 167 متری کلید نخورده️⚜

⬅️ فول امکانات➡️

▪️3 خواب ، 2 خواب مستر
▪️سرویس ها ایرانی و فرنگی
▪️کاشی ها برند سینا کاشی
▪️نشیمن و پذیرایی بسیار خوش نقشه و نورگیر
▪️کمدوکابینت به سلیقه خریدار
▪️ویو دریا
▪️بالکن قابل چیدمان
▪️نماسنگ
▪️پارکینگ و انباری اختصاصی
▪️سیستم اعلام حریق
▪️برق اضطراری
▪️6 طبقه 6واحد

♦️ موجود درطبقات 1 و 4 و 5 و 6

_______________________________________________
♦️ مشاوره املاک رونقیان در منطقه غازیان، دنج ترین و خاص ترین ها را به شما معرفی خواهد کرد. اعتماد خود را به ما بسپارید.

___________________
☎️ مشاور: بشیرزاده