تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد های اداری فوق لوکس سناباد/ مسکن الهی

فروش واحد های اداری فوق لوکس سناباد/ مسکن الهی

3 هفته پیش در سناباد

متراژ
298
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏46,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,362,000 تومان
طبقه
6
عرض ادب و احترام

✔️ آقای تجاری ، متخصص در ارائه بهترین گزینه تجاری و اداری ✔️

« سناباد »
فروش واحد های اداری بسیار لوکس
9 واحد نوساز و شیک
3 واحد 298 متر تک واحدی
6 واحد 148 متری دو واحدی
پارکینگ اختصاصی برای هر واحد
دارای یک لاین آسانسور ، آبداخانه ، 2 سرویس بهداشتی مجزا و حمام مستر برای هر واحد
سر 3 نبش نورگیری عالی از 3 جهت
موارد مشابه در بهترین لوکیشن ها موجود هست

☎️ همین حالا تماس بگیرید ☎️

« میلاد جدی »
کارشناس تخصصی املاک تجاری و اداری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک الهی نبش امامت ۴۶