تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد هپکو متراژ استاندارد

فروش واحد هپکو متراژ استاندارد

1 روز پیش در اراک

متراژ
86
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,976,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
.༺بـہ نام خـבاونـב رنگین کمان ༻.

▂▃▅▇█امــلاڪ امـری █▇▅▃▂

با بیش از בو בهـہ سابقـہ
     ——————————
واحد فروشی در منطقه ای آرام برای زندگی با فضای سبز و تفریح فراوان
86متر خوش پلان بدونه پرتی با نور خوب و تراس ایده آل
دو خواب استاندارد و آشپزخانه تجهیز و بروز
    ——————————————
مشاور و کارشناس ملکی شما «خرید و فروش،رهن و اجاره»اسفندانی
‿︵‿︵‿ـבو شعبـہ ؋ـعال ‿︵‿︵‿︵
༺جنت༻             ༺شریعتی༻

شعبه شریعتی:میدان راه آهن ابتدای خیابان شریعتی جنب رستوران بوته