تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش واحد ویلایی بهشت فاطمه

فروش واحد ویلایی بهشت فاطمه

9 ساعت پیش در اردبیل

متراژ
90
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240 متر مربع
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,500,000 تومان
فروش واحد ویلایی دو طبقه
✅️متراژ زمین 240 متر
✅️متراژ هر طبقه 90 متر
✅️انشعابات مجزا
✅️قابل تهاتر با واحد 95 تا 85 متری فول
✅️تخفیف جزئی پای معامله
اعتماد شما بزرگترین سرمایه ماست

✔️مورد های مشابه موجود است

✔️ خرید و فروش،پیش فروش،مشارک در ساخت، رهن و اجاره

✔️گروه مشاورین املاک ایوان

آدرس دفتر:
شهرک بعثت بلوار عظیم پور 200 متر بالاتر از فروشگاه زی زی به سمت کمربندی
گروه مشاورین املاک ایوان

مشاور:خانم مهندس بابازاده