تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش واحد ویلایی مولوی

فروش واحد ویلایی مولوی

1 هفته پیش در محله انجیر (کلبه)

متراژ
155
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏16,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,000,000 تومان

هلدینگ املاک آرتا

◀️متراژ 230 متر
◀️ عرض 14
◀️ 2خواب
◀️ بسیار تمیز و بازسازی شده چند سال قبل
◀️ قابلیت 100درصد سکونت
◀️ حیاط جادار و قابلت 3 خودرو
◀️ ضابطه 4
◀️ سند اوقاف کاغذی (بنچاق اول موجود و قابل انتقال)
◀️ دسترسی آسان به بلوار اصلی( سلمان فارسی)
◀️ کوچه عرض5
◀️ بازدید حضوری
◀️ تخفیف پای قرارداد
◀️ قابل تهاتر با واحد آپارتمان 3 خواب در همین
منطقه .....

هلدینگ املاک آرتا
فرهنگ شهر