تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد ویودار (تکواحدی)

فروش واحد ویودار (تکواحدی)

3 روز پیش در حزین

متراژ
179
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏32,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,446,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
179متر
3خوابه
تکواحدی
ویودار
فول امکانات
کلید نخورده
طبقات موجود