تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد یک خواب 85 متری در پاییز

فروش واحد یک خواب 85 متری در پاییز

1 هفته پیش در شهرک سراج

متراژ
85
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏8,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,117,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
4
باسلام و احترام
شیک و خوش نقشه
ساخت 1400
مشاعات سنگ چرم
دارای یک میلیارد وام می باشد که از کل مبلغ کسر میگردد
لوکیشن عالی
تخلیه فوری
باما تماس بگیرید
املاک بردبار