تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد124متری کاشانی

فروش واحد124متری کاشانی

1 هفته پیش در کرمانشاه

متراژ
124
ساخت
1398
قیمت کل
‏9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,419,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ مشاورین املاک برند ⚜️

    ⚜️صفر تا صد خدمات ملکی⚜️
در کنار مشاورین متخصص و حرفه ای

مشخصات ملک
124 متر
⚜️ دو خواب
⚜️دو واحدی
⚜️اسانسور،پارکینگ،انباری،
⚜️شمالی
⚜️سند آماده
⚜️واحد بسیار تمیز
⚜️طبقه3
لوکیشن مناسب

برای اطلاعات بیشتر و بازدید و یا اطلاع از موارد مشابه با توجه به بودجه و سلیقه شما تماس بگیرید

✅پاسخگویی 24 ساعته ✅

آدرس : الهیه،خیابان کاشانی،املاک برند

  اعتماد شما اعتبار ماست    
املاک برند