تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد148متری/بلوار ارم میلادها/3خواب نوساز خام

فروش واحد148متری/بلوار ارم میلادها/3خواب نوساز خام

2 روز پیش در مهرشهر - فاز ۳

متراژ
148
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,040,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️ دپارتمان املاک مهرشهرنشین ⚜️

✔️ 148متر نوساز کلید نخورده
✔️ ملک جنوبی واحد شمالی
✔️ کف سرامیک سوپر پولیش
✔️ 3خواب دلباز و کاملا نورگیر

✅️مناسب سرمایه گذاری با بازدهی فوری
✅️قابلیت به رهن کامل به مبلغ2میلیارد400ملیون

پژمان