تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد154متر/نوساز /شهرک فرشته

فروش واحد154متر/نوساز /شهرک فرشته

1 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
154
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,181,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️املاک جوادزاده⚜️

⚜️کارشناس امور ملکی⚜️

⚜️مرجع تخصصی خرید و فروش ملک در شهرقدس⚜️

✅موقعیت واحد: میدان امام حسین شهرک فرشته

✅واحد 154مترمربع/طبقه اول / تک واحدی

✅کابینت های گلاس / هود / گاز رومیزی

✅پارکینگ اختصاصی/ انباری مجزا/ آسانسور

✅3خواب / 1خواب مستر /خواب تخت خور

✅پذیرایی قابل چیدمان/ نورگیر عالی / خوش نقشه

✅گذر 12متری/ مشاعات منظم/ جای پارک فراوان

✅شهرک نشین / محله دنج و آرام

✅دسترسی عالی به هایپر مارکت و نانوایی

✅ قابلیت رهن تا یک میلیارد تومان

✅تخفیف حین عقد قرارداد انجام میگردد

⚜️فایل های مشابه موجود میباشد⚜️

⚜️جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید⚜️