تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد50متری1خواب سنددار/طبقه سوم/دانشسرا

فروش واحد50متری1خواب سنددار/طبقه سوم/دانشسرا

2 هفته پیش در رودبارتان

متراژ
50
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
⬅️آپارتمان سند دار با موقعیت، لوکیشن مناسب

⬅️مستاجر 100با ماهی 10میلیون نشسته تا یکسال

⬅️قابلیت دریافت وام زوجین 840 میلیونی

⬅️قیمت ملک کاملا کارشناسی شده است
و متناسب با منطقه و ساخت اعلام شده است
با خیال راحت خرید کنید ➡️
_________________________
✴️ب متراژ:50متر
✴️ ساخت:1390
✴️پارکینگ:ندارد اما در مشاعات جای پارک دارد
✴️آسانسور:ندارد
✴️ سرویس:مجزا ایرانی
✴️اتاق خواب:1خواب بهمراه کمد دیواری و مستر
___________________
✴️آدرس دفتر:خیابان رسالت/رودبارتان جنب بن بست نوری/املاک ((آقای الف))
برای سپردن ملک خود با ما در تماس باشید.

✔️مدیر فروش:مهندس((زرآوند))