تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد67متری2خواب شخصی ساز دهکده

فروش واحد67متری2خواب شخصی ساز دهکده

2 هفته پیش در ورزشگاه آزادی

متراژ
67
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏143,283,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
فروش فوری
67متر شخصی ساز دهکده المپیک
2خواب
طبقه اول
سند تک برگ
پارکینگ و آسانسور ندارد
واحد فول بازسازی و تخلیه
بازدید با هماهنگی

مشاور حامد