تائید
فروش مسکونیآپارتمان*فروش واحد75 متری نوسازی شده/شیک و دلباز/خ تهران*

*فروش واحد75 متری نوسازی شده/شیک و دلباز/خ تهران*

2 روز پیش در نظرآباد

متراژ
75
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,933,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚡️⚡️✨هلدینگ املاک سورن✨⚡️⚡️

♦️ S O U R E N G R O U P♦️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅سورن قلمرو قدرت،در بازار املاک نظرآباد

✨همین حالا برای اطلاعات بیشتر ((تماس)) بگیر✨

♦واحد 75متری نوسازی شده ♦️تکخواب بزرگ

♦️پارکینگ و انباری/کولرگازی ♦️بالکن دلباز با شیشه کاری

♦️طبقه 4 بدون آسانسور ♦️نورپردازی شده مدرن

☀️کارشناس ملکی منطقه: سپهر شکوری
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚖️صفر تا صد کار زیر نظر وکیل حقوقی و ثبتی
✨ تماس آخر را با ما داشته باشید تا به خواسته خود برسید.
✨تیم متخصص سرمایه گذاری و خرید و فروش ملک
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
منتظر حضور گرمتان در املاک بزرگ سورن هستیم❤️
مدیر مجموعه:⚖️
مهندس حیدر شکوری⚖️