تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد78 خوش نقشه بوستان ملت

فروش واحد78 خوش نقشه بوستان ملت

1 هفته پیش در انصاری

متراژ
78
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,871,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
فروش واحد خوش نقشه واقع در بلوار احمدزاده پشت باشگاه مشعل نزدیک
78متر مفید مشاع
3طبقه6واحد
طبقه2
ساخت 96
دو خواب
یک خواب کمددیواری
اشپزخانه اپن
کابینت ام دی اف
پارکینگ اختصاصی تک ریموت
مدارک کامل
پروانه ساخت
قابل رهن تا 700میلیون
دسترسی عالی
خیابان8متری

##فرصتی عالی برای یک خرید مطمن##
##املاک ایمان ملک##