تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد80متری/سندار با پارکینگ اختصاصی/غازیان

فروش واحد80متری/سندار با پارکینگ اختصاصی/غازیان

2 هفته پیش در ساحل قو

متراژ
80
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,875,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐⭐⭐ ❌❌توان رهن دادن تا مبلغ 450میلیون را دارد جهت کسری مبلغ❌❌
❌✅قابلیت وام گرفتن تا مبلغ 880میلیون و کسانی که تک فرزند دارند 1/30میلیاردو 2فرزند دارند1/180میلیارد را دارد که خود املاک کار وام را صفرتا صد برعهده می گیرد✅❌
⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐⭐
✅❌وضعیت سند تک برگ و آماده انتقال میباشد✅
✔متراژ: 80متر مربع ✅
✔طبقه:سوم ولی پاگرد پله ها کم و استاندارد است✅
✔تعداد طبقات:5طبقه10واحد
✅وضعیت سند:تک برگ✅
دسترسی آسان به خیابان مراکز تفریحی و پارک و
فاصله تا دریا پیاده3دقیقه
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
لطفا جهت بازدید به مشاور املاک کامبیز، مراجعه فرمایید0