تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحدشیدایی

فروش واحدشیدایی

2 روز پیش در اسلام آباد غرب

متراژ
106
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,360,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خداوند روزی رسان

♻️بزرگترین سایت املاک ومستغلات درسطح شهرستان
♻️خریدوسرمایه گذاری وفروش بی دغدغه خودتان رونزدما تجربه کنید

♨️دارای گواهینامه رسمی پروانه تخصصی
♨️تنظیم وانعقادکلیه قراردادهای معاملاتی
♨️خرید،فروش،رهن،اجاره،معاوضه،مشارکت درساخت

✅فایل فروش واحدخشک شیدایی

متراژواحد؛106مترمربع
طبقه ششم،دوخوابه،نماسنگ،معبرده متری،کلیداول ونوساز به صورت خشک،خوش نقشه،نورگیری وروشنایی عالی،مصالح مرغوب ومتریال برند،پارکینگ ،انباری،آسانسور،باتوافق مبلغی جهت صدورسندکسرمی گردد،موقعیت مکانی عالی دارای ارزش افزوده ریالی

⚜️جهت کسب اطلاعات بیشتروهماهنگی جهت بازدیدواطلاع ازشرایط مشابه لطفابه صورت حضوری به آدرس بلواریادگارامام،نبش ضلع شرقی چهارراه فرهنگیان،بالاتر ازمسجدامام رضا،جنب برق خودرو علی مراجعه فرمایید