تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحدهای 415متری(مشاور بهرام ابولپور)

فروش واحدهای 415متری(مشاور بهرام ابولپور)

3 روز پیش در قصرالدشت

متراژ
415
ساخت
1405
اتاق
4
قیمت کل
‏269,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏650,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜فول مشاعات ترین واحد آپارتمان در جنوب کشور⚜

✔ارائه و معرفی این پروژه با پرینت مالی امکانپذیر میباشد
✔فول مشاعات ترین واحد 415متری
✔4 خواب و هر 4 خواب مستردار
✔بصورت فرنیش با تجهیزات ایتالیایی
✔پنجره های قدی و تراس های 40متری سراسری
✔متریال درجه یک و برند اروپایی
✔یک معماری خاص توسط مهندسین تحصیلکرده اروپایی و متخصص وبرتر کشور
✔فول مشاعات:سینما،لاندری،سالن مجالس،آشپزخانه مرکزی،استخر.سونا.جکوزی.حمام اختصاصی،رسپشن ،نگهبان ،هاوس من ، بل بوی 24ساعته،روف گاردن و فضای خاص و طراحی شده جهت مجالس
✔3 عدد پارکینگ اختصاصی
✔سیستم هوشمند
✔متریال خدماتی همه از چرم طبیعی به کار گرفته شده
✔قیمت متری 650میلیون و هر طبقه 5 درصد افزایش قیمت
✔85درصد نقدینگی ثمن معامله
✔15 درصد جهت پایان کار .تحویل.سند
✔تحویل 2ماهه آینده

❌همکاران محترم املاک لطفا تماس نگیرند

مشاور بهرام ابولپور✍