تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش وتهاتر آپارتمان 110متری نوساز خوش نقشه

فروش وتهاتر آپارتمان 110متری نوساز خوش نقشه

2 هفته پیش در اباذر

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏29,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏271,818,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود برشما

فروش فوری و زیر قیمت آپارتمان

110 متر 2خ نوساز

گروه مشاورین املاک هخامنش