تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ومعاوضه ویلا باغ سنددار 1400 متری جاده بیستون

فروش ومعاوضه ویلا باغ سنددار 1400 متری جاده بیستون

3 ساعت پیش در کرمانشاه

متراژ
1400
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1,400 متر مربع
قیمت کل
‏9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,428,000 تومان
با سلام و عرض ادب

(((( مشاور املاک رادیس حاجی علیانی ))))

فقط معاوضه با واحد 120 تا 130 متری تو محدودی
فرهنگیان فاز 2 و کارمندان

1400 متری با سند کاربری مسکونی
140 متر ساختمان ساخت شده تکمیل
1300 متر باغ با انواع درختان میوه
آدرس باغ : جاده بیستون کوچه باغ بغل مجتمع تفریحی ورزشی رخش وانتهای روستای رحیم آباد

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور املاک رادیس با مدیریت حاجی علیانی تماس حاصل فرمایید

با نشکر فراوان