تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش ویا معاوضه معازه 16 متری برمدنی غربی

فروش ویا معاوضه معازه 16 متری برمدنی غربی

1 هفته پیش در قزوین

متراژ
16
ساخت
1395
اتاق
2
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏750,000,000 تومان
مشاورین املاک عصر نوین ابتدای بلوار پرستار نبش حکمت 6
ملک خود را تلفنی به ما بسپارید
***************************
یک باب مغازه واقع در بر مدنی غربی
به متراژ 16 متر کف
کف ودیوار سرامیک
انشعابات مجزا
شیشه سکوریت
کرکره برقی
موقعیت : جنوبی
بر دهنه 3/5 متر
فروش ویا معاوضه با واحد مسکونی