ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش ویلا 220متری
فروش ویلا 220متری
4 روز پیش در ماهدشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
24,545,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️بنام خالق یکتا ⚜️
املاک علوی قویترین فایلینگ منطقه
⭕فروش استثنایی قطعات 500 تا 2000متر⭕
⬇️مشخصات ملک
✅220متر زمین
✅کاربری باغ ویلا
✅سند شش دانگ
✅80متر بنا
✅تک خواب
✅الاچیق شیشه ای
✅انشعابات قانونی
✅معبر 12متری
✅شهرکی
✅محوطه سازی
✅استخر
جای پارک چهار خودرو
❗❗پاسخگویی مشاور 24 ساعتی شما هستیم ❗❗
معتبر ترین و به قیمت ترین ملک هارو به شما معرفی میکنیم
❗استعلام ملکی خود را با هر بودجه ای از ما بخواهید❗
☎️آدرس دقیق ما ماهدشت شهرک صنعتی خوارزمی روبه روی هشتم شمالی جنب کوچه یادگار املاک علوی ☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت