تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا 230متری با سندتکبرگ

فروش ویلا 230متری با سندتکبرگ

2 هفته پیش در چاف و چمخاله

متراژ
120
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,086,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️انتخابی برتر در املاک بزرگ پازل⚜️
خرید ملک در منطقه ی روبه پیشرفت،سرمایه گذاری مطمئن وپرسود✅️
******************************
دارای 230متر زمین✅️
دارای 120 متر بنا✅️
مدارک کامل و معتبر✅️
دارای پروانه و پایانکار✅️
سندتکبرگ ششدانگ✅️
دسترسی آسان/امنیت بالای منطقه✅️
محیطی خوش آب وهوا همراه با آرامش ✅️

برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی شما میتونید تماس بگیرید.✅️