تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا 420 متری

فروش ویلا 420 متری

2 هفته پیش در محمودآباد

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
420
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,714,000 تومان
پکیج
کد_فایل_2906

فروش_ویلا
متراژ زمین: 420 متر
متراژ بنا: 170 متر
2 خوابه
سال ساخت

آشپزخانه: اوپن،مطبخ،هود،گاز رومیزی،
سرویس بهداشتی و حمام: ایرانی،فرنگی،
گرمایش و سرمایش: اسپلیت،پکیج،گرمایش از کف،
سایر امکانات: اختصاصی،تراس،درب ضدسرقت،انباری،کمد دیواری،آیفون تصویری

قیمت کل: 15,000,000,000تومان

املاک مهرداد
کارشناس: مهرداد تقی پور

مدیریت مهرداد تقی پور