تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا 90متری 2خواب/شهرک دخانیات

فروش ویلا 90متری 2خواب/شهرک دخانیات

1 هفته پیش در دخانیات

متراژ
90
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
90
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏322,222,000 تومان
⚜️مشاورین املاک بهروز⚜️

⚠️کد ملک : ویلا 319

✳️با پرداخت 2/400 میلیارد مالک این ملک شوید
✳️حدود 400 میلیون رهن میره
✳️قیمت کل ؛ 2/800 میلیون تومان
دو میلیاردو هشتصد میلیون تومان
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅️ویلا مستقل کف کرسی بلند
✅️جای پارک خودرو جلوی ملک
✅️2خواب با کمد دیواری
✅️حیاط خلوت دارد
✅️کف واحد کاملاسرامیک
✅️اشپزخانه فول کابینت/گاز/هود و...
✅️مستقل و بدون مزاحم و تک واحدی
✅️انشعابات کامل و نصب

♻️مدارک سند بنچاق/ نسق کدرهگیری ثبت درسامانه /قابلیت دریافت سند تکبرد دارد
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
⭕️ملک در محدوده املاک بهروز میباشد⭕️

بازدید 10صبح الی 8شب
ملک در محدوده املاک بهروز میباشد
ادرس : رشت/یخسازی/بعدازبیمارستان قائم/جنب شرکت دخانیات/ کوچه مهر7