تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا با سند تکبرگ.

فروش ویلا با سند تکبرگ.

2 روز پیش در کلاچای

متراژ
85
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
216
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,092,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام و ادب.
این ویلا دارای مشخصات زیر میباشد.
سند ششدانگ.
کفپوش سرامیک.بنا 85 متر زمین 216 متر.
گرمایش پکیج.کابینتmdf.
گاز رو میزی.
باز سازی کامل شده.
4 امتیاز.
حیاط دارای باغچه.
دریک محیط امن با همسایگان خوب.
با احترام به سوالات شما جوابگو هستم.
املاک شمال.مهدیپور.