تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا باغ با دسترسی عالی / میگون OUSHAN VILLA

فروش ویلا باغ با دسترسی عالی / میگون OUSHAN VILLA

2 روز پیش در فشم

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
730 متر مربع
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,726,000 تومان
LUXURY LIFE STYLE OUSHAN VILLA
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
املاک اوشان ویلا

کد آگهی ✅️12134
⚜✅ویلا باغ با دسترسی عالی
⚜✅سند شش دانگ تک برگ
⚜✅درختان مثمر / ورودی پارکینگ
⚜✅80 متر بنا 1 خواب شیک
⚜✅ملکی زیر قیمت منطقه
⚜✅در بهترین لوکیشن میگون با دسترسی عالی

✨امیرمشاور شما درخریدواجاره ای مطمئن✨

✨برای رهایی از آلودگی تهران با ما همراه باشید✨

✨ملک خود را برای اجاره و فروش به تیم تخصصی ما بسپارید✨

✨آدرس دفتر مرکزی ما : بالاتر از میدان امام علی اوشان روبه روی کتابخانه شهید حسینی 684✨