تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا/منطقه کاملا ویلا نشین

فروش ویلا/منطقه کاملا ویلا نشین

1 ساعت پیش در آستارا

متراژ
97
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300 متر مربع
قیمت کل
‏9,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,333,000 تومان
✨✨✨✨ دپارتمان املاک نصیرزاده ✨✨✨✨

✅ فایلینگ جامع منطقه
✅ مشاوره تخصصی خرید/فروش/سرمایه گذاری در شهر مرزی بندر آستارا
✅ ساعت کاری مجموعه : از 9:00 صبح الی 21:00 شب

✅ مشخصات ملک :

⬅️ متراژ زمین 300 متر
⬅️ متراژ ساخت 97 متر
⬅️ فلت/دوخواب
⬅️ بر ملک 12 متر
⬅️ عرض گذر 10 متر
⬅️ انشعابات کامل
⬅️ دارای پروانه ساخت

برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید حضوری کافیه با من « علی شهبازی » در تماس باشید

همراهان همیشگی شما دپارتمان املاک نصیرزاده