تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا نما انگلیسی و مدرن/روف دار

فروش ویلا نما انگلیسی و مدرن/روف دار

1 روز پیش در امامزاده عبدالله

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
190 متر مربع
قیمت کل
‏7,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,526,000 تومان
190متر زمین
100متر بنا
2خواب یه خواب مستر
35متر بالا روف
انشعابات برق شهرکی،آب و گاز کنتور تحویل
سند در دست اقدام
ویو عالی
نگهبانی تمام وقت

قیمت:7700میلیارد

تخفیف پای معامله ✔️
نقدواقساط ✔️
معاوضه با خودرو و طلا✔️

برای اطلاعات بیشتر با من تماس بگیر ☎️

مشاور فروش:خانم برزگر