تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا چند سال ساخت /به همراه سند تک برگ

فروش ویلا چند سال ساخت /به همراه سند تک برگ

1 هفته پیش در چاف و چمخاله

متراژ
105
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
425
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,058,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
متراژ زمین 425متر
بنا105متر
سه خواب
سند تک برگ
برخیابان 12متر
دونبش کوچه 6متری
فاصله دریا 5دقیقه
***********************
از لحاظ سرمایه گذاری و حتی زندگی با توجه لوکیشن که این ملک داره بهترین فایل برای خرید هستش
***************
برای اطلاع و جزئیات بیشتر تماس حاصل فرمایید
خرید بدون واسطه و مستقیم از مالک گروه مشاورین املاک ایرانیان
خانم قاسمی