تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا/کردان/زمین/باغ

فروش ویلا/کردان/زمین/باغ

2 هفته پیش در تهران دشت

متراژ
120
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
270
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,666,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ویلا مدرن و نقلی جذاب چسب بافت
✅270 متر زمین
✅120 متر بنا
✅2خواب مستر
✅آب،برق،گازشهری
✅استخر چهار فصل
✅کوچه باغی مستقل
شروع ویلاهای تهراندشت از 7 میلیارد
آژانس املاک رویال تهران
جامع ترین فایلینگ منطقه
برای مشاوره و بازدید تماس بگیرید
✨مشاور شما امین عربلو✨
اینستاگرام
✅ویلانیک
✅دکوویلا