تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلائی 350 متری 2طبقه/فاز 4

فروش ویلائی 350 متری 2طبقه/فاز 4

1 هفته پیش در بندر ماهشهر

متراژ
450
ساخت
1380
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
‏17,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,571,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
متر | 2 طبقه | فاز 4 | موقعیت دوبر
املاک الله دینی | مظفری

انتخابی مطمئن برای خرید، سکونت و سرمایه گذاری

موقعیت: فاز 4

کاربری/فرم ملک: دوبر، با قابلیت بهره برداری مناسب توسط سازنده

️ مناسب سازندگان: امکان اجرای ساختمان دوبر با توجه به شرایط موجود

مشخصات ملک:

متراژ: 350 متر
تعداد طبقات: 2 طبقه
عرض و چیدمان: عرض قابل توجه که در نقشه و چیدمان واحدها اثر مستقیم دارد
قابلیت سکونت: قابل سکونت (امکان بهره برداری هم زمان با برنامه سرمایه گذاری)
امکان رهن: تا 2 میلیارد تومان
️ جزئیات معبر:

عرض خیابان: 20 متر
مجوز: مجوز 5 سقف داده می شود
✨ آرامش در انتخاب، اطمینان در معامله

شرایط پرداخت:

در صورت نیاز، جزئیات قرارداد و شرایط دقیق از طریق تماس ارائه می گردد.

✅ مناسب برای سرمایه گذاری و پروژه سازی

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی بازدید، تماس حاصل فرمایید.