تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلاشهرک با اصیل فرزاشهر

فروش ویلاشهرک با اصیل فرزاشهر

5 ساعت پیش در فریدون کنار

متراژ
200
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
420 متر مربع
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,428,000 تومان
420متر زمین
200متربنا
2خواب
گرمایش شوفاژ
کف سرامیک
استخر
آلاچیق
حیاط سازی
بازسازی کامل سال92

سند شش دانگ عرصه عیان

برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تماس بگیرید

آدرس دفتر شهرک فرزادشهر مشاورین املاک میرزاپور