فروش ویلای 2طبقه محدوده خیابان اراک
3 روز پیش در ملایر
کپی شد
قیمت کل
16,500,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
78,571,428,000 تومان
هوالرزاق
املاک شب نشین
متراژ 210متر
2طبقه
راه جدا باز سازی شده شیکو مرتب
طبقه دوم ب مبلغ 400میلیون تومان اجاره میباشد ک از کل ثمن معامله کم میشه
حیاط بزرگ دلواز
نورگیر عالی
کابینت mbf
هرطبقه مجزا نورپردازی شده کف سرامیک نقاشی شده
برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید