فروش ویلای دوبلکس زیبا و لاکچری سر سبز
16 ساعت پیش در زیباکنار
کپی شد
قیمت کل
17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
55,737,000 تومان
#زیباکنار_
#کد_فایل_155
#شناسه_فایل_2349
تاریخ:1405/02/14
#فروش_ویلا
متراژ زمین 305
متراژ بنا 200
تعداد اتاق 3
کل طبقات ساختمان 2
سال ساخت 1403
موقعیت ملک : جنوبی
مشخصه ملک : دوبلکس,لاکچری,ساحلی,جنگلی
نمای ساختمان : مدرن,سنگ,شیشه
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : مدرن,صفحه سنگ,هود,گاز رومیزی,هایگلس
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : نقاشی,کناف
سایر امکانات : تراس,خواب مستر,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,باربیکیو,درب ریموت دار,پنجره دو جداره,لوستر,نور پردازی,حیاط اختصاصی
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,غیر مسقف,تعداد پارکینگ 2
وضعیت سکونت : تخلیه
وضعیت ملک : پایان کار,سند دارد,6 دانگ,تک برگ,اعیان,عرصه
امتیازات : آب,برق,گاز
اقدام به سند شده
مبلغ متری :55,737,705 تومان
مبلغ کل :17,000,000,000 تومان
انبوه سازان آرش مسکن
کارشناس : عمرانی
آدرس دفتر : زیباکنار جنب مجتمع فرهنگی تفریحی صداوسیما