تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلای شهرکی معاوضه با واحد کوچک

فروش ویلای شهرکی معاوضه با واحد کوچک

5 روز پیش در دماوند

متراژ
160
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
541
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,029,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام عرض ادب

✅️ فروش ویلای شهرکی

✅️ متراژ زمین ؛ 541متر

✅️ متراژ بنا ؛160متر دوبلکس

✅️ تعداد خواب؛ 2

✅️ هم به صورت مبله وهم به صورت تخلیه تحویل داده میشود

✅️ انشعابات
برق وصل
گاز مخزن ولی کارهای کنتور انجام شده
آب سهمیه کشاورزی

✅️ سند قطعی

✅️ برائت شهرک گرفته شده

✅️ برائت بنا هم در دست اقدام است

✅️ نگهبان 24 ساعته

✅️ محوطه سازی شیک

✅️ قابل معاوضه با واحد کوچکتر هم میباشد

✅️جهت تمایل برای بازدید از ویلای فوق تماس حاصل فرمایید

✅️ کارشناسان املاک فرشید

✅️ کارشناس مربوط ؛ خانم ابراهیم پور