تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلای نقلی« قیمت خیلی منصفانه »زعفرانیه/رمنده

فروش ویلای نقلی« قیمت خیلی منصفانه »زعفرانیه/رمنده

2 هفته پیش در رامجین

متراژ
150
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
160
قیمت کل
‏4,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,625,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✨ سلام و عرض ادب وقتتون بخیر ✨✨✨✨

فروش ویلای نقلی استخر سر پوشیده با قیمت مناسب!!!

✅ 160 متر مربع زمین
✅ 150 متر زیر بنا
✅ 2خواب 1مستر

✴️ استخر 4 فصل سر پوشیده

✔️ اب ، برق و گاز شهری وصل
✔️ مدارک کامل و معتبر

✴️ لوکیشن عالی ، دسترسی آسان به خدمات رفاهی تفریحی

✴️ با توجه به موقعیت مکانی قیمتش خیلی منصفانه هستش !!!

☎️ برای توضیحات بیشتر و کامل تر تماس بگیرید .