تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی/122متری/خ افرینش/کوچه توکوچه

فروش ویلایی/122متری/خ افرینش/کوچه توکوچه

1 هفته پیش در دزفول

متراژ
122
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
122
قیمت کل
‏6,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,688,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باسلام. (گروه مشاورین املاک کیش)
403بازسازی شده کامل/خیلی شیک
2خواب/کمددیواری/کابینت ام دی اف
سرویس فرنگی ومعمولی
نماداخل وبیرون سرامیک
پارک ماشین توحیاط/ودرب حیاط
✅سندتک برگ
✔️ملک داخل کوچه توکوچه میباشدوماشین رو

برای اطلاعات وآگهیهای مشابه بامادرتماس باشید

مشاور.(اسدی)