تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 140متری

فروش ویلایی 140متری

11 ماه پیش در گرمسار

متراژ
100
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
140
قیمت کل
1٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬285٬000 تومان
بالکن
ندارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
_______️____________________________________

   ✅✅✅مشاور املاک ارمان ☑️☑️☑️
___________________________________________

کد:
✅️ ویلایی 140متری
☑️کف سرامیک
✅️ کابینت ام دی اف
☑️ کاغذ دیواری شده
✅️ پارکینگ، انباری
☑️ قابلیت رهن تا مبلغ 200میلیون تومان
✅ دارای قولنامه معتبر دست اول، فروش فوری فوری فوری به دلیل مهاجرت
⬅️
___________________________________________
آدرس ما : گرمسار ، میدان امام خیابان نصرالله حکیم کوچه افتاب پلاک 50 ، املاک ارمان با مدیریت خانم رسا با 17سال سابقه کار موفق در زمینه املاک در دپارتمان در پایتخت
اینستاگرام◀️ amlak_garmesar_rasa
_________________________________________