تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی/167متری/سه خواب/علامه جعفری

فروش ویلایی/167متری/سه خواب/علامه جعفری

5 روز پیش در وحید

متراژ
167
ساخت
1383
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
167
قیمت کل
‏13,000,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,844,311,000 تومان

مشاور شما: یدالهی
‼️فایل های مشابه مناسب بودجه شما موجود است‼️
↖️برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید.
ساعت تماس از 8 الی 13
17 الی 21

آدرس املاک :بلوار کشاورز چهار راه مفتح به سمت سیمین بعد از کوچه54