ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش ویلایی 191متری محدوده بهشتی
فروش ویلایی 191متری محدوده بهشتی
1 ساعت پیش در دزفول
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
230
ساخت
1377
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
191 متر مربع
قیمت کل
20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
107,329,000 تومان
باعرض سلام و احترام
✔️3خواب
✔️سند تکبرگ
✔️زیر زمین بزرگ
✔️کابینت فلزی
✔️هال و پذیرایی دلباز
✔️گنجایش دو ماشین
✔️عرض ملک 8.5
✔️منطقه بومی و آرام
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
⚜️از اولین بازدید تا اخرین امضا کنار شما هستیم
⚜️برای در اختیار گرفتن فایلهای مشابه تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت