تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 200متری /الغدیر

فروش ویلایی 200متری /الغدیر

2 روز پیش در دورود

متراژ
1501
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,000,000 تومان
اعتماد شما سرمایه ماست
______________________________________________
✅تاپ لوکیشن
✅تمام اسکلت
✅دو خواب
✅جهت ملک جنوبی
✅80متر حیاط
✅پارکینگ مسقف
______________________________________________