ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش ویلایی 220 متری سندتک برگ قبل از تنگک اول
فروش ویلایی 220 متری سندتک برگ قبل از تنگک اول
1 روز پیش در بوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
54,545,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش ویلای 220 متری با حیاط بزرگ در موقعیت عالی
220 متر زمین
140 متر زیربنا
3 خواب (یک مستر)
سالن دلباز و خوش نقشه
حیاط بزرگ با جای پارک تا 4 خودرو
قرار گرفته در گذر 12 متری
با دسترسی عالی به جاده نیروگاه اتمی و بلوار دریابندری
ساخت حدود 1398
دارای آب، برق و گاز فعال
سند تک برگ شش دانگ و پایان کار
دارای مستاجر با 1 میلیارد تومان رهن
قیمت: 12 میلیارد تومان
مشاور املاک رستم زاد
جهت بازدید تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت