تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 240 متری ارتفاع دار هشت بهشت

فروش ویلایی 240 متری ارتفاع دار هشت بهشت

7 ساعت پیش در شاهزید

متراژ
240
ساخت
1375
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240 متر مربع
قیمت کل
‏39,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,833,000 تومان
،گروه مهندسین و مشاورین املاک برومند
فروش ویلایی ارتفاع دار. هشت بهشت
متراژ240متر
ارتفاع 4 پیلوت
نزدیک خیابان اصلی
سه طرف نور
بازدهی 35 درصدی
فروش نقدی

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرین
موارد مشابه موجود است
مشاور: مهندس خسروانی
خرید فروش خود را به ما بسپارید در کمترین زمان ممکن بهترین قرارداد
خرید فروش. آپارتمان ویلایی. تجاری اداری. مشارکت در ساخت. رهن اجاره بازسازی. پیمانکاری.. تهاتر واحد. با اجرای ساختمان ......
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس گروه مهندسین و مشاورین املاک برومند