تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی/240 متری/دو طبقه/شمالی

فروش ویلایی/240 متری/دو طبقه/شمالی

2 هفته پیش در طامه

متراژ
270
ساخت
1376
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,833,000 تومان

مشخصات ملک
✅️کد فایل 22
✅️متراژ زمین 240
✅️عرض گذر 8
✅️تعداد اتاق 4
✅️کل طبقات ساختمان 2
✅️سال ساخت 1375
✅️موقعیت ملک : شمالی
✅️سرمایش و گرمایش : کولر آبی,بخاری
✅️آشپزخانه : فلزی
✅️انباری
✅️پارکینگ 2
✅️سند 6 دانگ

⚜به درخواست مالک محترم از گذاشتن عکس های ملک معذوریم. ⚜

⚜از عقد قرارداد تا محضر کنار شما عزیزان هستیم⚜

☎جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان خرید،فروش،معاوضه، مشارکت و بازدید تماس حاصل فرمائید☎

☎مورد برای اجاره و خرید هر مبلغی برای هر سلیقه موجود می باشد فقط کافیست تماس بگیرید و فایل مورد نظرتان را انتخاب کنید.بزرگترین بانک اطلاعاتی املاک شمال اصفهان ☎