تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 245 متری فوری فوری

فروش ویلایی 245 متری فوری فوری

4 روز پیش در چشمه باقرخان

متراژ
245
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
245
قیمت کل
‏24,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام و احترام
فروش ویلایی 245 متری
دارای 3 خواب
درب به ساخت
عرض پلاک حدود 14
مجوز 2 رو پیلوت
واقع در بن بست 5 متری
محدوده خ بیسیم غربی
محله شیک نوساز آبرومند
املاک آراد