تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی/264 متری/خیر آباد

فروش ویلایی/264 متری/خیر آباد

6 روز پیش در خرم آباد

متراژ
264
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
264
قیمت کل
‏25,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,590,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️گروه مشاورین املاک دیار ⚜️

⚜️ فروش ویلایی 264 متری خیر آباد

⚜️ دو طبقه ، سه خوابه

⚜️جواز ساخت 4طبقه رو پیلوت

⚜️بر خانه 11.20

⚜️مدارک تکمیل

⚜️کوچه 10 متری

⚜️برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
:::::::::::::::::::::::::::::::
⚜️مشاور شما: سینا دالوند