تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 273 متری دوبر و 250 متری دوبر

فروش ویلایی 273 متری دوبر و 250 متری دوبر

5 روز پیش در عادل‌آباد (بلوار عدالت)

متراژ
150
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
273
قیمت کل
‏21,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,853,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
1 == ویلایی 3 خواب
دوبر کوچه
عرض 10
چند قدمی بلوار اصلی
دسترسی راحت به تمام امکانات رفاهی
موقعیت عالی جهت ساخت

2 == ویلایی 2طبقه 250 متری
درب به حیاط .
بدون عقب نشینی
موقعیت عالی
(( قیمت 18 میلیارد ))

قیمت زیر عرف منطقه