تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 273m بر 12 آزادگان

فروش ویلایی 273m بر 12 آزادگان

2 روز پیش در گنبد کاووس

متراژ
165
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
273
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,934,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
فروش ویلایی کلنگی 273متر بر 12 جنوبی با زیر بنا 165متر کابینت فلز کف موزائیک داخل کوچه های آزادگان
مناسب ساختو ساز

انتقال دفتر اطلاعات املاک معصومیان ازمقابل بسکی بآدرس دائمی:
بر طالقانی شرقی -ولیعصر- قبل 4راه دادگاه انقلاب - نبش پاساژ مسیا
مهندس افشین معصومیان
تجاری زراعی مسکونی
تاسیس1390