تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 330 متری، 3 خوابه در جام جم 10

فروش ویلایی 330 متری، 3 خوابه در جام جم 10

2 روز پیش در زاهدان

متراژ
270
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
330
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,787,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش ویلایی 330 متری، 3 خوابه در جام جم 10

موقعیت عالی در جام جم 10

متراژ زمین: 330 متر

زیربنا: 270 متر

تعداد خواب: 3 خواب بزرگ و راحت

حیاط بزرگ و کاربردی: با دو درب ورودی مجزا برای دسترسی آسان و دلنشین

پارکینگ وسیع: ظرفیت پارک 3 خودرو به راحتی، ایده آل برای کسانی که خودروهای متعددی دارند.

سال ساخت: 1375 (با قدمتی ارزشمند و ساختاری مستحکم)

قیمت مالک : 6,200,000,000 تومان

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر

مشاور شما؛ جواد میر

مدیریت؛ مهندس وحید میر

آدرس؛ بزرگمهر 1 گروه املاک آوید