تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی/ 490متری عرض 17/ قابل توجیه

فروش ویلایی/ 490متری عرض 17/ قابل توجیه

1 روز پیش در معالی‌آباد

متراژ
250
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
490 متر مربع
قیمت کل
‏105,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏215,816,000 تومان
«به نام خداوند رزاق »

✅️فروش ویلایی در یک لوکیشن دنج و عالی
✅️با ضابطه عالی
✅️قابل سکونت

برای اطلاعات و جزئیات بیشتر از ملک لطفا فقط تماس...

همکاری با همکاران⛔️

موارد مشابه:
240متری تجاری خور
750متری تجاری خور دونبش
450متری
500متری زمین
1000متری دونبش زمین عرض 28
2000 متری گروه 5
800متری عرض19

مشاور شما:ظهیریان
املاک بزرگ عمارت